Gods weg met vrouwen

In de tijd waarin we leven merken we dat mensen erg op zichzelf zijn. Ze missen hierdoor vaak de verbinding met elkaar en zijn daarnaast zoekende naar de verbinding met God. In 2022 zijn wij daarom gestart met een maandelijkse ontmoetingsavond voor vrouwen.

Tijdens deze avonden lezen wij uit Gods Woord en gaan wij op zoek naar wat de betekenis van Gods Woord in ons leven is. Dit doen wij door met elkaar in gesprek te gaan, door samen te zingen en te bidden. 

Naast onderwijs is er ook veel tijd om elkaar te leren kennen, naar elkaar te luisteren, elkaar te bemoedigen en elkaar te inspireren. Twee maal per seizoen eten wij met de hele groep waarbij iedereen wat lekkers meeneemt. 

Ben jij op zoek naar verdieping in jouw geloof en wil je dit doen in een vertrouwde en veilige omgeving. Sluit je dan bij ons aan. 

Voor informatie mag je contact opnemen met:
Roelie Vogelzang (06-44864664)
Linda Delfsma (06-37005640)